Hakkımızda

“Güvenilir İş Ortağı”

Saf Alüminyum Külçe Mineria Metal

MİNERİA METAL | "TÜRKİYE'nin GÜVENİLİR HAMMADDE TEDARİKÇİSİ

2006 yılından beri demir dışı metallerin ticaretini yapan Mineria Metal, Londra Metal Borsası’nda (LME) işlem gören emtiaların ticaretini yapmaktadır. Firmamız Yurtiçindeki sanayi kuruluşlarımızın hammadde ihtiyacını, profesyonel ve tecrübeli ekibiyle eksiksiz ve aksamayan bir hizmet anlayışıyla sağlamaktadır.

Alüminyum Külçe SafDünyada önemli bir konuma sahip Gerald Group’un Türkiye acentası olan Mineria Metal, Gerald Group’un yaklaşık 60 yıla dayanan sektördeki tecrübesinin vermiş olduğu güç ile müşterilerimize; hizmet, lojistik, risk yönetimi,finansman ve ürün çeşitliliği olarak yansıtarak kalite çıtamızı en üst seviyeye taşımamızda en büyük destekçimiz olmuştur. Dünyada 18 ofis, 40 ülke ve 5 kıtada hizmet veren temsilcisi olduğumuz Gerald Group; dünya piyasalarındaki gelişmeleri an ve an takip edip, güncel bilgileri iş ortaklarıyla paylaşıp, müşterileriyle ileriye dönük projeksiyonlar hakkında bilgi alışverişi konusunda da yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan Alüminyum Külçe, Alüminyum Biyet, Bakır Katot gibi hammaddeler ile ilgili Dünyadaki bütün üreticiler ile gerekli tedarik zincirini oluşturabilen ve ülkemizin çeşitli bölge, liman ve antrepolarında stok tutabilen firmamız, müşterilerimize çeşitli, esnek ve hızlı çözümler sunabilmektedir.

Sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda, müşterilerimizin hammadde ihtiyacı belirli periyotları kapsayan zaman dilimleri için hem spot hem de istenilen dönem veya yılı kapsayan kontratlar ile temin edilip hazır stok yapılmaktadır.

Müşterilerimizin tedarik aşamasında yaşayabileceği olağan problemleri, müşteri ile birebir çözüm odaklı yaklaşım, anlayış ve yurtdışı ile koordinasyonlu çözüm üretebilme, bizi rakiplerimizden ayıran en belirgin özelliğimiz olmuştur.

Madencilik alanında da çeşitli yatırımları olan Mineria Metal, konsantre ticareti başta olmak üzere, proje finansmanı, direkt yatırım, satın alma ve uzun dönem kontratlar ile ülkemize yatırım yapmaya ve sanayi kuruluşlarımızın “Güvenilir İş Ortağı” olmaya devam etmektedir.

UZMAN OLDUĞUMUZ DEMİR DIŞI METALLER

Alüminyum Külçe
Alüminyum Biyet
Bakır Katot

NEDEN MİNERİA METAL?

  • Uluslararası Tecrübe
  • Güvenilir Tedarik
  • Finansman Çözümleri
  • Stoklu ve Hızlı Tedarik İmkanı
  • Hizmet ve Takip Kalitesi

Sanayi kuruluşlarımızın "Güvenilir iş ortağı" olmaya devam ediyoruz...

scroll up